-
+

Numuru cenas

Klusā sezona Cena par nakti. Periods: 01.09. - 31.05.

630 EUR

Labākā sezona Cena par nakti. Periods: 01.06. - 31.08.

1210 EUR

Viesi

2

Kv. m.

73 m 2

Stāvs

2

FRANCIJA VIP

Ak, šī Francija! Senu piļu, elitāru vīnu un izsmalcinātas virtuves zeme. Francija vilina ne sliktāk par īstu burvi. Šajā apbrīnojamajā zemē gribas atgriezties atkal un atkal...

Numurs “Francija” ir pats plašākais viesnīcā. Stilu un greznību demonstrē katra tā detaļa. Elegantas mēbeles Ludviķa laikmeta stilā, izšūti zīda spilveni, zelta krāsas pārklāji, eleganti gaismekļi, spogulis apzeltītā rāmī, uz leju krītoši aizkari un lielisks elegants kamīns. Daudz gleznu apzeltītos rāmjos ar Nicas piekrastes, Parīzes, Monmartra attēliem.

Tas viss rada svētku un grezna komforta atmosfēru. Par oriģinālu numura akcentu ir kļuvis ХVII gadsimta žurnālu galdiņš lādes veidā un šaha galdiņš, kur kaujas gatavībā ir nostājušās ierindā ar roku darinātas šaha figūriņas.
Numurā ir liela bāra lete. Jūs varat uzaicināt pavāru pie sevis numurā, un viņš tieši jūsu acu priekšā pagatavos jūsu iemīļotos ēdienus.

Vannas istaba aprīkota ar milzīgu džakuzi, kuras burbulīšos ir tik pasakaini patīkami gozēties divatā. Šeit ir arī neliela tvaika pirts/dušas kabīne.

Kopējā numura platība - 73,2 m2.